BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Inžinerijos mokslai

Statybos inžinerija ir uosto statiniai

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121EX067

Įgyjama kvalifikacija
Inžinerijos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.
Ištęstinės studijos –  6 m.

Ištęstinių studijų studentams suteikiama galimybė studijas baigti greičiau nei numatyta studijų planuose. Ištęstinių studijų trukmė yra ne daugiau kaip pusantro karto ilgesnė už nuolatinių studijų trukmę ir priklauso nuo studento pasirinktų studijų kreditų skaičiaus per semestrą.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2021–2022 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  58,73 Eur
 • Metinė studijų kaina 
  Nuolatinės studijos – 3524 Eur
  Ištęstinės studijos – 2349 Eur

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis (nuolatinės studijos).
 • Sesijinis (ištęstinės studijos). Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta du kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku po tris savaites (rugsėjį ir sausį).
  Dalis studijų dalykų gali vykti pagal nuotolinių studijų tvarkaraštį.

Studijų kalba
Lietuvių

Studijų programos aprašas (nuolatinės studijos)

Studijų programos aprašas (ištęstinės studijos)

Apie programą

Išsamios profesinės žinios

Šių studijų metu įgyjamos žinios reikalingos praktiniam inžineriniam darbui statybos srityje.

Profesinių žinių semtis – Iš profesionalų

Studijų metų suteikiamos žinios, ir kompetencijos, reikalingos savarankiškai profesinei veiklai. Įgytų žinių dėka galėsite pradėti praktinį darbą statinių ir pastatų statybos bei projektavimo organizacijose, o taip pat inžinerinių tyrinėjimų organizacijose, ministerijų, miestų ir rajonų savivaldybių padaliniuose.

Rinktis verta

Statybos inžinerija – tai viena sričių, kurios specialistai buvo reikalingi ir vertinami visais laikais. Pasirinkę šias studijas išmanysite statybos technologijas, gebėsite atlikti, organizuoti ir įgyvendinti statybos darbus, o svarbiausia – galėsite dirbti ypatingų statinių projektų dalies (konstrukcijų) vadovais. Šių studijų išskirtinumas – uosto statinių specifikos išmanymas – suteiks žinių, kurios sudarys galimybes dirbti sparčiai augančiose uosto pramonės įmonėse. Pasaulis nuolat keičiasi… Ar keisite jį kurdami išmaniuosius pastatus ateities miestams?

 

Alumnai kalba

Karjera

Baigę studijas galėsite sėkmingai dirbti privačiose ir valstybinėse statybos įstaigose, statybos rangos darbų ar projektavimo įmonėse: rengti statinių projektų konstrukcinę dalį, atlikti organizacinį, techninį ar vadybinį darbą, organizuoti savarankišką verslą. Absolventai turi plačias galimybes kelti kvalifikaciją ir įgyti neypatingų statinių statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų atestatus. Galimi darbdaviai: UAB ,,Hidrostatyba“, UAB „PERDANGA“, UAB „Progresyvūs projektai“, UAB „Norvetuva“, UAB „Litana ir Ko“, UAB „EternitBaltic“, UAB „Ruukki Lietuva“, AB ,,KLASCO“, UAB „Eikos statyba“, AB ,,Klaipėdos nafta“, LKAB „Klaipėdos Smeltė“, UAB ,,Bega“, UAB ,,Klaipėdos konteinerių terminalas“, UAB „Klaistvita“ ir daugelis kitų projektavimo, statybos ir renovacijos įmonių.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina