Klaipėdos universiteto Studentų teatras oficialiai įteisintas 2018 metų spalio 1 d. KU rektoriaus prof. dr. Artūro Razbadausko ir Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekano prof. dr. Rimanto Balsio iniciatyva.
Per penkerių metų laikotarpį KU studentų teatre sukurti šie spektakliai: „Duobė“, „Maratonas“ (2018) pagal absurdo dramos Lietuvoje pradininko A. Ambraso vienaveiksmes pjeses, „Ne toks mažas princas“ A. Sent Egziuperi pasakos „Mažasis princas“ motyvais (2018), „Sudužusios širdies istorija“ (2020) pagal šiuolaikinės suomių dramaturgės Saros Turunnen pjesę, G. Grajausko „Rezervatas“ (2022), V. Veršulio „Už durų“ (2023), „Adventiniai pokalbiai“ pagal Teklės Kavtaradzės pjesę „Keletas pokalbių apie....(Kristų)“ (2023). Teatras kasmet žiūrovams pristato ištraukas iš nacionalinės ar pasaulinės dramaturgijos ar literatūros kūrinių, yra parengęs poetinių / teatrinių impresijų pagal V. Mačernio, G. Grajausko, S. Gedos ir kitų autorių tekstus.
KU Studentų teatras aktyviai dalyvauja įvairiuose Vakarų regiono, respublikos ir tarptautiniuose projektuose bei festivaliuose. Nuo 2020 metų KU teatras įsiliejo į tarptautinės universitetų teatrų asociacijos (AITU – IUTA) narių gretas. Kasmet su nauju spektakliu dalyvauja tarptautiniame universitetų teatrų forume, kurį organizuoja VILNIUS TECH teatro studija „Palėpė“ (vadovas Olegas Kesminas). 2021 m. šis forumas buvo surengtas Klaipėdoje. Dalyvavo universitetų teatrų trupės iš Rumunijos, Čekijos ir Lietuvos.
KU studentų teatras yra užmezgęs tarptautinius bendradarbiavimo ryšius su lietuvių gimnazija Rygoje ir Grigol Robakidzės universiteto teatru iš Sakartvelo (vadovas Roin Dvali).
KU teatro veikloje dalyvauja įvairių fakultetų ir specialybių studentai. Teatras – puiki terpė jaunų žmonių saviraiškai, kūrybiniams ir bendravimo gebėjimams skleistis.