Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2022 m. Lapkričio 08 d.

LSFL čempionato apžvalga: po pirmojo rato – KU antroje vietoje

Baigėsi Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) čempionato pirmasis ratas. Klaipėdos universiteto studentų futbolo komanda jį baigė būdama 2-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Iš viso Lietuvos studentų futbolo lygos čempionate dalyvauja 6 komandos. Jeigu praėjusiame sezone Klaipėdos universiteto futbolininkams buvo keliamas tikslas patekti į prizininkų trejetą, ką pavyko pasiekti, šiemet ekipa yra užsibrėžusi siekti aukščiausių tikslų.

Pirmąjį naujojo sezono ratą KU komanda pradėjo gerokai sustiprėjusi ir tai įrodė jau pirmosiose varžybose su Lietuvos sporto universiteto (LSU) komanda, kurią nugalėjo rezultatu 8:0. VILNIAUS TECH komandai, rungtyniavusiai namuose, taip pat teko pripažinti KU pranašumą rezultatu 2:3.

Pirmoji nesėkmė buvo užfiksuota žaidžiant namuose su praėjusių metų čempionais Vilniaus universiteto futbolininkais. Tąsyk po varžybų KU komandos treneris Evaldas Misiūnas teigė, jog varžybos buvo sunkios ne tik todėl, kad varžovai stiprūs, bet ir dėl to, jog KU komandai teko žaisti be kelių pagrindinių žaidėjų.

Visai kitą vaizdą sirgaliai išvydo per namų rungtynes su VDU komanda, kuriose rezultatu 3:1 iškovota pergalė, nors KU komanda nuo rungtynių 24 minutės turėjo mažesnį žaidėjų skaičių, tačiau net neketino užsidaryti gynyboje, priešingai - rengė vieną po kitos puikias kontratakas.

Paskutinės pirmojo rato varžybos įvyko Kaune. Pergalės atveju KU futbolininkai turėjo galimybę turnyrinėje lentelėje pakilti į pirmą vietą, tačiau patyrė pralaimėjimą 3:0. Po šių varžybų komandos treneris bei žaidėjai, duodami komentarus, neslėpė nusivylimo ir pabrėžė, jog tai, kas vyko aikštėje,  neatspindi esamo rezultato . „Rungtynių 3 minutę buvo nepelnytai paskirtas 11 metrų baudinys, KTU 2-ąjį įvartį pelnė iš nuošalės, o KU įvartis neįskaitytas, nors kamuolys buvo vartuose. Šiame mače futbolo nebuvo, nes tokios kokybės aikštėje bei su tokiu apšvietimu futbolo žaisti neįmanoma, o apie teisėjų kompetenciją nebuvo kalbos“,- nuoskaudomis dalijosi komandos treneris.

Nors po Lietuvos studentų futbolo lygos čempionato pirmojo rato KU futbolininkai yra 2-ojoje vietoje, treneris džiaugiasi komanda. „Esu patenkintas savo komanda, jos žaidimu bei motyvacija. Mūsų laukia sunkus antrasis ratas, o tai, jog šiais metais LSFL čempionatas nenuspėjamas, jau įsitikino visos komandos. Į pertrauką einame puikio nuotaikos ir, šiek tiek atsipūtę, tikimės sugrįžti į LSFL kovas“,- teigė Evaldas Misiūnas

LSFL čempionato antrasis ratas prasidės 2023 metų pavasarį.