Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2022 m. Gegužės 27 d.

SELL Studentų žaidynės 2022: KU sportininkų kraitėje 3 medaliai

Rygoje baigėsi trejetą dienų trukusios SELL studentų žaidynės, kuriose dalyvavo ir Klaipėdos universiteto (KU) sportininkų komanda. Komanda žaidynėse iškovojo 3 medalius.

Prastos oro sąlygos nesutrukdė Gintarei Tirevičiūtei iškovoti aukso medalio šuolio į aukštį rungtyje.

KU futbolo komanda, pralaimėjusi vienas, kitas sužaidusi lygiosiomis, bet laimėjusi ketverias varžybas, užėmė 2 vietą. Jos narys Martynas Velyvis pripažintas rezultatyviausiu SELL žaidynių futbolininku!

Po ilgos pertraukos į SELL žaidynes sugrįžę krepšininkai pasidabino bronzos medaliais. Šių metų SELL žaidynių krepšinio varžybos išsiskyrė itin aukštu lygiu ir kaip niekad stipriais varžovais.

Labai atkakli kova vyko ir salės tinklinio aikštelėse, tačiau KU merginų tinklinio komandai fortūnos palaikymo pritrūko ir jai teko 7 vieta.

Pirmą kartą jėgos trikovėje dalyvavo Universiteto sunkiaatlečiai Kornelijus Pamarnackas ir Mindaugas Tauginas. Kornelijus svorio kategorijoje iki 105 kg užėmė 6 vietą, o Mindaugas svorio kategorijoje iki 93 kg – 8. Vaikinai džiaugėsi nauja patirtimi ir pasiektais asmeniniais rekordais.

Vienintelis KU stalo teniso sporto šakos atstovas Tomas Kojelis užėmė 10-ąją vietą, o lengvaatletė Viltė Narbutaitytė šuolio į tolį rungtyje liko dvylikta.